Soffa Norell

514718

ARNE NORELL, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, ljus skinnklädsel, lösa plymåer, höjd ca 66, 214x83, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, smärre skador, fläckar

Möbler, Soffor, Design

Soffa Norell

Budhistorik (47 bud)
3770169
16 500
3770165
16 000
3769992
15 500
3769587
15 000
3769122
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.