Bordslampa 1900-talets andra hälft

514716

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i läderklädd mässing, delvis svartlackerad, höjd ca 60 cm

Smärre ytskador, kontakt med skada

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Budhistorik (18 bud)
3769128
2 800
3770036
2 800
3769128
2 600
3769119
2 400
3766354

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.