Beverloo Corneille färglitografi

514714

BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, signerad, daterad 84, numrerad 129/150, färglitografi, 65x49 cm

Fack 16

Budhistorik (10 bud)
3770140
1 400
3769989
1 300
3757373
3769987
3757373

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.