Gunnar Nylund kannor skålar

514712

GUNNAR NYLUND, kannor, 2 st., skålfat, 2 st., stengods, 3 med harpälsglasyr, höjd ca 8-22 cm

Några repor och nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 8

Gunnar Nylund kannor skålar

Budhistorik (15 bud)
3770131
3769715
3764218
3769714
3764218
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.