David Wallin oljemålning

514711

DAVID WALLIN (1876-1957), flicka vid vatten, signerad D. Wallin, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 16

David Wallin oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3770135
3 200
3770130
3769954
2 800
3770122
2 800
3769954
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.