Axel Olson oljemålning

514709

AXEL OLSON (1899-1986), "Vit Stad", signerad Axel Olson, olja på duk, 22x27 cm

Rum 5

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3759323
4 200
3759883
4 200
3759323
3 600
3757169
3 400
3757169
2 400

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.