Lars Norrman oljemålning

514708

LARS NORRMAN (1915-1979), "Flicka med Papegoja", signerad L Norrman -41, olja på duk, 27x22 cm

Rum 5

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3769990
4 400
3767904
4 200
3767904
3 800
3758087
3 600
3767902
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.