Timo Solin blandteknik

514706

TIMO SOLIN (född 1947): Händer, blandteknik på papper, signerad och daterad Timo Solin -58, ca 17x25,5 cm, häfte medföljer

Ändringar/tillägg
Häftet finns att avhämta i kundtjänst

Fack 29

Timo Solin blandteknik

Budhistorik (21 bud)
3770095
3769623
3770091
3769623
1 900
3770089
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.