Carl-Harry Stålhane 2 skål samt 1 vas

514701

CARL-HARRY STÅLHANE, 1 'Torro' skål, 1 andra skål samt 1 vas, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft, höjd ca 9-15 cm

Bruksslitage, skål med repor

Keramik/Porslin, Design

Monter 8

Budhistorik (7 bud)
3770083
550
3756047
500
3769290
500
3756047
450
3768983

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.