Soffbord 1900-tal

514696

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, 6 ben, höjd 58, diameter 100 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord 1900-tal

Budhistorik (24 bud)
3770055
3 600
3770053
3 400
3770052
3 200
3770051
3770050
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.