Hans Ångsäter oljemålning

514693

HANS ÅNGSÄTER (född 1935): "Nymåne", monogramsignerad, olja på pannå, ca 49,5x48,5 cm

Fack 51

Hans Ångsäter oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3770016
600
3769892
550
3769887
500
3769891
450
3769887

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.