Max Walter Svanberg färglitografi

514690

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad Max Walter, färglitografi, bildyta ca 45x33 cm

Fack 21

Budhistorik (11 bud)
3769996
3763510
3766116
3763510
950
3766114
900

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.