Plafond 1930/40-tal

514683

PLAFOND, 1930/40-tal, råglas, etsad dekor av stjärnhimmel, dekorelement i vitmetall av Poseidon, höjd ca 30, diameter 61 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Plafond 1930/40-tal

Budhistorik (17 bud)
3769972
3769970
2 800
3769968
2 600
3769969
2 600
3769968
2 400

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.