Göran Brunius oljemålning

514682

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Motiv med kustlandskap, signerad, olja på duk, 27x30 cm

Fack 39

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3769964
550
3769412
500
3763777
450
3769410
450
3763777

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.