1 par vaser Rörstrand jungend

514680

VASER, 1 par, keramik, Rörstrand 1900-talets början, jugenddekor i grönt och rödbrunt, höjd ca 27 cm

Krackelerade, bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 3

1 par vaser Rörstrand jungend

Budhistorik (17 bud)
3752794
1 800
3769940
1 700
3752794
1 600
3769930
3752794
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.