Akke Kumlien oljemålning

514678

AKKE KUMLIEN (1884-1949), motiv med eka, signerad Akke Kumlien 39, olja på duk, 29x39 cm

Krackelering

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3769959
6 400
3769952
6 200
3769952
5 200
3769947
5 000
3769947
4 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.