Sybord gustaviansk stil

514676

SYBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad i olika träslag, dekor i intarsia, beslag i mässing, låda med inredningsfack, höjd 66, 64x42 cm, nyckel finns

Ytfläckar och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
3767689
3761198
2 800
3760703
2 600
3760703
2 400
3761196

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.