Lisa Larson vas lergods Gustavsberg

514670

LISA LARSON, vas, stengods, Gustavsberg, med relief dekor, signerad ''Lisa L'' och daterad 97, unik, höjd 26,5cm

Några tillverkningsdefektor

Keramik/Porslin, Design

Monter 4

Budhistorik (15 bud)
3768013
1 700
3752797
1 600
3768012
3752797
1 400
3768011
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.