Roland Svensson Vaxholm, litografi

514668

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Sommarnatt", provtryck, signerad Roland S., bildyta 29x48 cm

Fack 4

Budhistorik (20 bud)
3769535
3764553
3767670
1 900
3764553
1 800
3763327
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.