Stolar och bord 60-tal

514654

STOLAR, 4 st., BORD, 1960-tal, stolar i valnöt, bord fanerad med teak, ben i bok, höjd 74, diameter 105, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, bordets ben med märken av färg

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Stolar och bord 60-tal

Budhistorik (22 bud)
3771825
1 700
3771312
1 600
3771302
3771310
1 400
3771302
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.