Satsbord 1960-tal

514650

SATSBORD, 3 dlr, fanerad med teak, 1960-tal, svartmålade skivor, höjd ca 52, 49x37 cm

Senare bemålade skivor

Möbler, Övriga möbler

Rum 1

Satsbord 1960-tal

Budhistorik (22 bud)
3770722
1 800
3770476
1 700
3770296
1 600
3770475
1 600
3770296

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.