Axel Kargel oljemålning

514644

AXEL KARGEL (1896-1971): Öländskt landskap med kvarn, signerad och daterad A Kargel 1940, olja på duk, ca 31x50 cm

Axel Kargel oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3778377
3776603
3774410
1 800
3774157
1 600
3772031

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.