Matbord teak

514636

MATBORD, 1960-tal, fanerade med teak, två utdragskivor, höjd ca 74, 119x79 cm, vardera utdragsskiva ca 50 cm

Möbler, Matbord

Rum 4

Matbord teak

Budhistorik (41 bud)
3770810
5 400
3770656
5 200
3770266
5 000
3770655
5 000
3770266
4 800

Slutpris SEK:
5 400
550 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.