Skrivbord nyrenässans

514635

SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, beslag i mässing, totalhöjd ca 97, 101x56 cm

Slitage, repor, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Skrivbord nyrenässans

Budhistorik (26 bud)
3769788
2 800
3769777
2 600
3769774
2 400
3769758
3769762

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.