Sideboard gustaviansk stil

514632

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålad, delvis bronserad dekor, beslag i mässing, höjd ca 80, 142x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sideboard gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
3769735
2 800
3769567
2 600
3769733
2 600
3769567
2 400
3769216

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.