Gunnar Brusewits akvarell

514628

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Arnhem Land 10000 möh", signerad och daterad G Brusewitz 9-11-74, akvarell, 21x29 cm

Fack 21

Gunnar Brusewits akvarell

Budhistorik (3 bud)

3760694
3767530
3760694

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.