Spegel med konsolbord

514627

SPEGEL samt KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, förgylld samt bronserad, träskuret krön med frimurar symboler, kvicksilverfolierat glas, konsolbord, omkring 1900, marmorskiva, spegelns mått 209x105, konsolens mått, höjd 62, 18x100 cm

Konsolbord med senare skiva, spegel renoverad samt kompleterad, smärre skador, skiva med lagning

Speglar

Rum 9

Spegel med konsolbord

Budhistorik (19 bud)
3769711
7 000
3769689
6 800
3769479
6 600
3769555
6 400
3769479
6 200

Slutpris SEK:
7 000
713 EUR, 862 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.