John Jon-And blandteknik

514626

JOHN JON-AND (1889-1941): "Inbjudan", signerad och daterad Jon And 1936, original till inbjudningskort till operamaskeraden i Stockholm 1936, blandteknik, ca 77x67 cm

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (8 bud)
3767762
6 400
3767554
6 200
3767552
5 600
3767551
5 400
3763741
5 200

Slutpris SEK:
6 400
652 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.