Byrå rokokostil

514620

BYRÅ,1900-talets första hälft, rokokostil, 3-lådig, svartbemålad, stomme i ek, konturerad skiva i kolmårdsmarmor, beslag i förgylld mässing, höjd ca 78, 112x54 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå rokokostil

Budhistorik (14 bud)
3769389
3 600
3769339
3 400
3768982
3 200
3768922
3768661
2 800

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.