Herrbetjänt Fratelli Reguitti

514613

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, betsad bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 106 cm

Bruksslitage. ena sidasn slipshållare saknas

Möbler, Övriga möbler

Hylla 2

Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Budhistorik (17 bud)
3769160
1 300
3769192
1 300
3769160
3769188
3769160
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.