Fåtöljer

514612

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, s.k. gripsholmsfåtöljer, stomme i bok, grön och gul mönstrat klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, märken

Möbler, Fåtöljer

Rum 17

Fåtöljer

Budhistorik (22 bud)
3769278
1 700
3769070
1 600
3769277
3769070
1 400
3769276
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.