Serveringsvagn teak

514609

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, på hjul, höjd 61, 78x48 cm

Slitage, märken, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 1

Serveringsvagn teak

Budhistorik (23 bud)
3769606
3769583
1 400
3769545
1 300
3769053
3769542

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.