Pedrali 4 stolar Kuadra

514608

PEDRALI, Italien, stolar, 4 st, modell Kuadra, 2000-tal, sittskal av plast, underrede av förkromade fyrkantsrör, l, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Stolar

Hylla 9

Pedrali 4 stolar Kuadra

Budhistorik (3 bud)

3768287
450
3753460
3753460

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.