Landskap med kvinnofigur oljemålning

514607

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kvinnofigur, olja på duk, ca 73x46 cm

Ram med skador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (15 bud)
3781882
3 800
3781103
3 600
3781102
3 400
3781101
3 200
3781100

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.