Guanyin Blanc de Chine

514600

GUANYIN, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, höjd ca 30 cm

Nagg, något sned

Orientaliskt, Porslin

Monter 6

Guanyin Blanc de Chine

Budhistorik (25 bud)
3769563
2 400
3769378
3769562
3769378
1 600
3769558

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.