Signerade böcker, 1900-tal, 33 vol.

514598

SIGNERADE BÖCKER, 1900-TAL (33). Blandat skönlitteratur, politik, biografier. Flera med dedikation till Ingmar Björksten.
Bland annat Stieg Trenter (Sturemordet), Lars Gustafsson (4 titlar), Henry Kissinger (5 titlar), Salman Rushdie, Knut Faldbakken, Sara Lidman.

Inalles 33 volymer, ej kollationerade, varierande skick.

Se text!

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Rum 7, Hylla 10

Budhistorik (9 bud)
3756058
1 800
3755659
1 700
3755659
1 600
3755356
3755356
1 300

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.