Edvin Ollers oljemålning

514591

EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1946, olja på duk, ca 39x46 cm

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3769435
1 600
3769432
3769434
1 400
3769432
1 300
3769425

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.