Madeleine Pyk färglitografi

514589

MADELEINE PYK (född 1934): Ateljébild, signerad, EA färglitografi, ca 24x18 cm

Fack 5

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (19 bud)
3765035
3766063
3765035
3765149
1 900
3765035
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.