Spegel Karl Johan

514588

SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med dekor av lyra och eklöv, delat glas, ca 151 80x16 cm

Speglar

Rum 15

Spegel Karl Johan

Budhistorik (26 bud)
3769393
6 000
3769390
5 800
3769387
5 600
3769387
5 400
3769384
5 200

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.