Sara Holappa Jonson oljemålningar

514587

SARA HOLAPPA JONSON (född 1992): "Snälla, Bli, Min", triptyk, nr 4, olja på duk, signerade, ca 40x40 cm vardera

Fack 47

Budhistorik (12 bud)
3766321
1 400
3766009
1 300
3766000
3765883
3765755

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.