Madeleine Pyk litografi

514582

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Skärgårdsmotiv, på ett blad, signerad M Pyk, 94/200 färglitografi, bladstorlek 65x49 cm

Fack 36

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (22 bud)
3766298
3766779
3766298
1 900
3766125
1 800
3766125
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.