Schackbräde

514581

SCHACKBRÄDE, 1900-tal, inläggningar med sten och pärlemor, ca 43x43 cm

Sprickor, mindre nagg, ytskador

Diverse

Rum 7

Schackbräde

Budhistorik (28 bud)
3769315
2 400
3767466
3769312
3767466
3769311
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.