Kari Riipinen Warhol

514579

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol V" (svart), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 15/150, bladmått ca 120x80 cm

Oramad

Visas på begäran

Kari Riipinen Warhol
Budhistorik (9 bud)
3772573
1 600
3772534
3771643
3771263
3770882

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.