Kari Riipinen Warhol

514577

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol III" (blå), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 15/150, bladmått ca 120x80 cm

Oramad

Visas på begäran

Kari Riipinen Warhol
Budhistorik (5 bud)
3769287
1 700
3771237
1 600
3769287
3756258
500
3755367

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.