Kari Riipinen

514574

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol II" (grön), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 23/150, bladmått ca 120x80 cm

Oramad

Kari Riipinen
Budhistorik (8 bud)
3767012
2 600
3769258
2 400
3767012
1 700
3764226
1 600
3764226

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.