Lars Norrman oljemålning

514572

LARS NORRMAN (1915-1979): Nakenstudie, osignerad, olja på pannå, 110 x 50 cm

Fack 24

Lars Norrman oljemålning
Budhistorik (23 bud)
3766273
7 200
3766276
7 000
3766273
6 600
3766263
6 400
3765921
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.