Marion Belin färglitografi

514571

MARION BELIN (född 1933): "Tallmogården", signerad och numrerad 9/200, handkolorerad originallitografi, bladmått ca 76x56 cm; Edition Galerie Börjeson

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Marion Belin färglitografi

Budhistorik (7 bud)
3773930
550
3763666
500
3773929
500
3763666
450
3768620

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.