Marion Belin Smörgåsbordet

514568

MARION BELIN (född 1933): "Smörgåsbordet", signerad och numrerad 36/200, handkolorerad originallitografi, bladmått ca 75x56 cm;
Edition Galerie Börjeson

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Marion Belin Smörgåsbordet
Budhistorik (6 bud)
3769961
550
3763664
500
3763664
450
3768621
3763664

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.