Oljemålning 1800-tal

514566

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kor, olja på pannå, ca 25x35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
3766767
3764426
3766765
1 900
3764426
1 800
3766760
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.