Marion Belin

514564

MARION BELIN (född 1933): "Gästernas afton", signerad och numrerad 179/200, handkolorerad originallitografi, bladmått ca 56x76 cm;
Edition Galerie Börjeson

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Marion Belin
Budhistorik (8 bud)
3765870
650
3756112
600
3756112
550
3757741
500
3756112
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.